تبلیغات
دنیای یک کارگر - آزار جنسی دختر 6 ساله توسط راننده «آژانس»


من اگر پیامبر بودم رسالتم شادمانی بود، بشارتم آزادی و معجزه ام خنداندن کودکان ... نه از جهنمی می ترساندم و نه به بهشتی وعده می دادم . تنها می آموختم اندیشیدن را و انسان بودن را !

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 1 خرداد 1392
مادر دختر شش‌ساله‌ای که توسط راننده آژانس مورد آزار جنسی قرار گرفته است، وضعیت دخترش را بغرنج دانست و چگونگی وقوع این جنایت را توضیح داد.

مادر این دختر که با اسم مستعار فرشته معرفی شده است و به پیش‌دبستانی می‌رود همراه والدین دو دختر خردسال دیگر که ساکن شهر قدس هستند، اوایل مهر سال گذشته تصمیم گرفتند از آژانسی مسافربری، خودرویی را کرایه کنند تا فرزندان‌شان را هر روز به مدرسه برساند و به خانه بازگرداند. مدیر آژانس مسافربری، ابتدا راننده خودروی پژویی را به عنوان سرویس به آنان معرفی اما چند ساعت بعد از انجام توافق، راننده سواری پرایدی را که از یک چشم معلول است به عنوان یکی از «معتمدان» که برای امرار معاش و تامین هزینه‌ خانواده‌اش زحمت می‌کشد به اعضای خانواده سه کودک معرفی و اصرار کرد او را به عنوان راننده سرویس قبول کنند.

خانواده کودکان نیز مخالفتی نکردند و از آن پس، مرد معلول هر روز سه کودک را به مدرسه می‌رساند اما مادر فرشته به تدریج متوجه تغییر رفتارهای فرزندش و پرخاشگری‌های او شد. 

مادر فرشته ادامه می‌دهد: این وضع ادامه داشت تا اینکه در 18 بهمن‌ سال گذشته در حالی که ساعتی از زمان مقرر برای بازگشت فرشته به منزل می‌گذشت و او هنوز به خانه نرسیده بود با تلفن همراه راننده تماس گرفتم و از او درباره علت تاخیرش سوال کردم که وی ترافیک و پنچری لاستیک را بهانه کرد.

آن روز هنگام تحویل‌گرفتن فرشته، دیدم او نمی‌تواند به درستی قدم بردارد و موقع پیاده‌شدن از خودرو دو لگد به پای راننده زد و در حالی که به شدت می‌گریست، وارد خانه شد. راننده سرویس درباره علت این رفتار دخترم گفت، فرشته در مدرسه زمین خورده و عصبانی و ناراحت است اما من که به رفتار راننده و فرشته مشکوک شده بودم، موضوع را از مسوولان مدرسه سوال کردم و آنان ماجرای زمین‌خوردن دخترم را تکذیب کردند. 

مادر فرشته که به شدت نگران وضعیت دخترش بود سعی کرد اصل ماجرا را از زبان خود کودک بشنود. این دختر که ابتدا از بیان واقعیت خودداری می‌کرد سرانجام گفت راننده چند هفته است که او را مورد آزار قرار می‌دهد. به این ترتیب معلوم شد راننده هر روز بعد از رساندن سه کودک به مدرسه، دو دختر دیگر را پیاده می‌کند و فرشته را به این بهانه که مادرش سفارش خرید خوراکی کرده با خود می‌برد و مورد آزار قرار می‌دهد.

این مرد، روز حادثه دختر خردسال را به بهانه «قطاربازی» به خرابه برده و او را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده بود. همچنین معلوم شد مرد راننده با چاقویی زردرنگ که بنا به گفته هر سه کودک، در زیر صندلی‌اش قرار داشت، کودکان را تهدید می‌کرد. 

مادر فرشته می‌گوید: این مرد دخترم را تهدید می‌کرد که سر مادر و پدرت را با چاقو می‌برم و اینگونه او را به سکوت وا‌می‌داشت.وی به صدور قرار مجرمیت این راننده اشاره و ادعا کرد همسر متهم پیشنهاد داد در ازای دریافت مبلغ 40میلیون‌تومان از شکایت خود صرف‌نظر کنند.

مادر این کودک توضیح می‌دهد: در حال حاضر دخترم تحت درمان روانپزشکان است. او پس از آن جریانات، دچار تپش قلب و با تجویز پزشک معتمد پزشکی قانونی مجبور به استفاده از داروهای آرام‌بخش شد. 

به گفته این زن، فرشته اکنون وضع بغرنجی دارد و حتی از پدر و برادرش نیز می‌ترسد.

این زن می‌گوید: «تنها خواسته‌ام این است که مسوولان، اشد مجازات را برای متهم 40ساله در نظر بگیرند. او که دختران را قربانی هوسرانی خود کرده به قید وثیقه آزاد است و من سوال دارم که چرا باید چنین باشد؟»

وی می‌افزاید: به هیچ عنوان از شکایت خود صرف‌نظر نخواهم کرد چراکه نمی‌خواهم این جنایتکار در جامعه آزاد باشد و پس از مدتی زنان یا دختران دیگر را در خرابه‌ای قربانی هوسرانی خود کند.  پدر یکی دیگر از دختران نیز می‌گوید: «یک روز که راننده برای بازگرداندن بچه‌ها به مدرسه رفته بود، مدیر مانع این کار شد. سپس راننده با من تماس گرفت و گفت مدیر بچه‌ها را به او نمی‌دهد وقتی به مدرسه رفتم مدیر مدرسه هیچ اطلاعاتی در اختیارم قرار نداد و فقط گفت به نفع تو است که بچه‌ات با این مرد رفت‌وآمد نکند.

پدر این دختر ادامه می‌دهد: «بارها مشاهده کرده بودم دخترم موقع پیاده‌شدن از ماشین به این راننده جنایتکار لگد می‌زند. او بارها گفته بود از راننده سرویسش متنفر است و ما این قضیه را به پای شیطنت و معلول‌بودن راننده گذاشته بودیم. مقصر اصلی این قضیه ما والدین هستیم که به دلیل ارزان‌تربودن سرویس، به مردی غریبه اعتماد کردیم. هرچند که ما حتی تصور این مساله را که ممکن است مردی هوسران به دختر شش‌ساله هم رحم نکند، نداشتیم.  بنا بر این گزارش، اکنون پس از گذشت ماه‌ها، پرونده این متهم همچنان در حال پیگیری است و او آزاد شده است.


طبقه بندی: درس زندگی،  اخـبـار حــوادث،  اخبار اجتماعی، 
ارسال توسط علی عبدزاده
نویسنده وبلاگ
نظر سنجی
مرورگر محبوب شما

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
تقویم شمسی
آگهی استخدام
جستجو در گوگلدر این وبلاگ
در كل اینترنت

 

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس