تبلیغات
دنیای یک کارگر - چگونه همسر خیانتکار را تشخیص بدهیم؟


من اگر پیامبر بودم رسالتم شادمانی بود، بشارتم آزادی و معجزه ام خنداندن کودکان ... نه از جهنمی می ترساندم و نه به بهشتی وعده می دادم . تنها می آموختم اندیشیدن را و انسان بودن را !

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 21 خرداد 1392
از خودتان بپرسید که چرا به همسرتان مشکوک هستید . اگر شما هم قبلا" به خیانت کردن فکر کرده اید احتمال اینکه همسرتان به شما خیانت کند بیشتر است. آیا در گذشته همسرتان به شما خیانت کرده است ؟ اگر اینطور است احتمال خیانت در او بیشتر است .

خیانت کردن چند نشانه دارد . به محبتهای بیش از حد و غیر معمول همسرتان توجه کنید . آیا همسرتان ناگهانی و بدون هیچ بهانه ای برای شما گل می خرد در حالیکه قبلا" این کار را انجام نمی داد ؟ این می تواند نشانه احساس گناه باشد .

اگر در رفتارهای همیشگی همسرتان تغییرات چشمگیری مشاهده کردید باید کمی شک کنید. برای مثال اگر او قبلا" زیاد به ظاهرش اهمیت نمی داد ولی حالا خیلی به لباس پوشیدن و ظاهرش توجه می کند باید بیشتر حواستان را جمع کنید چون ممکن است خیانتی در کار باشد. اگر همسرتان اخیرا" ساعات زیادی را دور از شما سپری می کند در حالیکه قبلا" اینطور نبوده است باید کمی به او شک کنید زیرا این هم می تواند نشانه خیانت باشد.

آیا همسرتان بیش از گذشته شما را سرزنش می کند؟ وقتی فردی خیانت می کند اغلب سعی می کند با پیدا کردن نقاط ضعف و خطا در رفتار شما خودش را از شر احساس گناه نجات دهد و با سرزنش کردن اشتباهات شما در واقع می خواهد خیانت خود را توجیه کند و وجدان خود را راحت کند.

به نشانه های دیگر هم توجه کنید . آیا عدد کیلومتر شمار ماشین همسرتان خیلی بیشتر از حد معمول بالا رفته است . آیا در ماشین و یا جیبهای همسرتان رسید رستورانهایی را پیدا کرده اید که هرگز با همسرتان به آنجا نرفته اید.
طبقه بندی: درس زندگی،  زناشویی، 
ارسال توسط علی عبدزاده
نویسنده وبلاگ
نظر سنجی
مرورگر محبوب شما

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
تقویم شمسی
آگهی استخدام
جستجو در گوگلدر این وبلاگ
در كل اینترنت

 

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس